Tato stránka používá Cookies

- používáním stránky souhlasíte s použitím cookies pro zajištění její plnohodnotné funkčnosti. Více info

Souhlasím

Máte problém s trháním fólie během balení výrobků a obsluha stroje dostává nepříjemné výboje? Zajistěte si větší účinnost a plynulost výroby.

EXIM - TECH, s.r.o. ušetřila zákazníkovi cca. 5 000 EUR ročně a zaměstnanců už neobtěžujú nepříjemné výboje.

fraserrr

Problém: Společnost, která se zabývá výrobou dílů pro domácí spotřebiče, měla během balení produktu potíže s roztržením fólie. Vzhledem k častému odstavování strojů byla prodloužena doba balení a společnost přišla cca. 5000 EUR ročně. Dalším problémem, který vznikl na pracovišti, bylo, že operátor dostával nepříjemné výboje.

Řešení: Společnost EXIM-TECH, s.r.o. navrhla instalaci ionizačních lišt, které slouží k odstranění elektrostatického náboje. Toto řešení pomohlo vyřešit problém trhání fólie při balení výrobku. To snížilo riziko výbojů, které boli při manipulaci s balicími zařízeními velmi nepříjemné. Zaměstnanci se už nemusí obávat nepříjemných výbojů. Šok samotný je zřídka nebezpečný, ale je to velmi nepříjemné a ve většině případů se mu dá vyhnout.

 kotúč

Použitý produkt: Za účelem eliminace elektrostatického náboje, který způsoboval trhání fólie a nepříjemné výboje obsluze, byly použity inonizačné lišty od firmy Fraser Anti-Static Techniques.

Získaný úžitek: Pomohli jsme zákazníkovi zvýšit produktivitu při balení zboží. Operátor nemusí ztrácet čas tím, že napráva škody způsobené trháním fólie a nemusí se obávát nepříjemných výbojů. Díky tomuto řešení ušetří zákazník cca. 5000 Eur.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodní název: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Národních hrdinů 12/1,69002 Břeclav
Email: eximtech@eximtech.cz
Telefon: +421 48 4147 086
GPS: 48°45'37.531426"N, 16°52'50.3933716"E
IČO: 05251095
DIČ: CZ05251095