Tato stránka používá Cookies

- používáním stránky souhlasíte s použitím cookies pro zajištění její plnohodnotné funkčnosti. Více info

Souhlasím

O nás

Účelem EXIM - TECH, s.r.o. je poskytovat komponenty nejvyšší kvality a řešení pro průmyslovou automatizaci a pro odstraňování problémů způsobených statickou elektřinou a jiných technologií, poradenství, technické podpory, inženýrských služeb, školení, tréninků, které řeší potřeby zákazníků, a jejichž výsledkem je, že zákaznické firmy jsou více úspěšné.

Z EXIM - TECH, s.r.o. dodáváme komponenty, myšlenky a řešení, a tak pomáháme lidem udržovat dobrý technický stav a modernizovat výrobní stroje a automatizované výrobní linky aby byly v produkci, aby zákazníci měli spolehlivé a vysoce produktivní technologie a aby neměli starosti s poruchami nebo se zastavením výroby.

S výbornou znalostí a s bohatými praktickými zkušenostmi pomáháme našim zákazníkům řešit jejich úkoly a potřeby v oblasti automatizace v průmyslu, dodáváním snímačů polohy (optických, indukčních, lineárních, rotačních inkrementálních a absolutních, magnetických, ultrazvukových, kapacitních, atd.), Skenerů 1D / 2D kódů, 2D / 3D profilových skenerů předmětů, vision senzorů a inteligentních smart kamer na rozpoznávání obrazu, pro měření a kontrolu předmětů, bezkontaktních kódovaných bezpečnostních spínačů na dveře a zámky, displejů a regulátorů, LED světelných signalizačních věží, zvukové signalizace, majáků, LED pracovních světel, bezpečnostních optických bariér a spínačů, odstraňování problémů způsobených statickou elektřinou, eliminace a generování statické elektřiny, jednofázových a třífázových záložních zdrojů UPS, a tak jim umožňujeme mít užitek z námi dodaného zboží, systému, instalace a služby.

Majitelem a výkonným ředitelem firmy EXIM - TECH, s.r.o. je Ing. Pavel Fiľo.

Chcete se o majiteli, naší firmě a jejím působení dozvědět více? Přečtěte si o nás článek zveřejněný v měsíčníku Úspěšní manažeři.

 

zamestnanci eximtech

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodní název: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Národních hrdinů 12/1,69002 Břeclav
Email: eximtech@eximtech.cz
Telefon: +421 48 4147 086
GPS: 48°45'37.531426"N, 16°52'50.3933716"E
IČO: 05251095
DIČ: CZ05251095